W niedzielę 26 lipca obchodziliśmy w naszej wspólnocie parafialny odpust ku czci Św. Anny. Dziękowaliśmy Bogu za wszelkie łaski otrzymane za Jej wstawiennictwem w naszej wspólnocie parafialnej. Uroczystą Eucharystię celebrowali: ks. Proboszcz Andrzej Badura, o. Robert Wawrzeniecki OMI oraz ks. dr Tomasz Bajer (bratanek byłego rudawskiego proboszcza Juliana Bajera). W homilii ks. Tomasz zwrócił uwagę na rolę rodziny w dzisiejszym trudnym czasie pandemii, prosił by zawsze było w niej miejsce dla Pana Jezusa. Zachęcał, byśmy korzystali z mądrości i rad babć i dziadków na wzór naszej Patronki. Na zakończenie ks. Proboszcz podziękował wszystkim za liczny udział. „Cieszę się, że jest Was tak dużo” oraz złożył parafianom życzenia – „Niech św. Anna nasza patronka nam błogosławi i niech podprowadza każdego z nas do Pana Jezusa”.