Czas nauki zacząć! Po długich tegorocznych wakacjach nasze dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny i katechetyczny. Czekały aż do poniedziałku, 3 września, aby usłyszeć pierwszy dzwonek szkolny. Ale zapewne i tak powiedzą, że za krótkie…

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy tradycyjne od Mszy Św. w kościele. Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej parafii modlili się o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Mszy Świętej o godz. 8.30 przewodniczył Ks. wikariusz Robert Pochopień a o godz. 10.30 Ks. proboszcz Andrzej Badura.

Początek roku to czas wyjątkowy. Skupia w sobie wiele różnych oczekiwań – uczniów, nauczycieli i rodziców. Dlatego też powierzyliśmy nasze sprawy Bogu ufając, że nowe wyzwania, jakie pojawią się w tym roku będą dla wszystkich źródłem satysfakcji, radości i optymizmu.

Od jutra lekcje.