Dnia 13 czerwca 2018 roku zostało odprawione w naszym kościele parafialnym kolejne nabożeństwo fatimskie.

Nabożeństwo rozpoczęło się uroczystą Eucharystią, następnie uczestnicy nabożeństwa odmówili różaniec. Wobec Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie został ponowiony Akt Zawierzenia Świata Niepokalanemu Sercu Maryi.

Eucharystii przewodniczył ksiądz Proboszcz Andrzej Badura. W koncelebrze wzięli udział Ksiądz Artur Gielata z Rybnej, który wygłosił okolicznościową homilię.

Po Mszy Świętej uformowała się procesja światła. Z modlitwą na ustach i paciorkami różańcowymi w dłoniach wędrowaliśmy wokół naszego kościoła.

Na końcu nabożeństwa ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim, którzy tego podjęli zaproszenie do modlitwy i uczestniczyli w nabożeństwie fatimskim.

Dziękujemy Panu Bogu za piękną pogodę, za liczny udział parafian w modlitwie i wszelkie łaski, jakie stały się naszym udziałem podczas tego nabożeństwa fatimskiego….

Zapraszamy! Ave Maryja!!!