W sobotę 13 lipca 2019 roku odbyło się kolejne, już trzecie w tym roku, Nabożeństwo Fatimskie.

Mszę Św. koncelebrowali o. Robert Wawrzecki, oblat, przebywający w naszej parafii na wypoczynku i ks. Robert Pochopień. Kazanie w czasie Mszy Św., w ramach nabożeństwa fatimskiego, wygłosił, podobnie jak w poprzednich dwóch miesiącach, ks. Robert.  W czasie tego lipcowego nabożeństwa,  szczególnie modliliśmy się o rychłą kanonizację błogosławionego ks.Władysława Bukowińskiego. Kaznodzieja w wygłoszonym słowie przybliżył uczestnikom nabożeństwa tajemnicę piekła, którą zobaczyły dzieci podczas lipcowego spotkania z Piękną Panią z nieba. Ponadto ks. Robert przypomniał o kolejnym dogmacie związanych z Maryją a dotyczącym Jej niepokalanego poczęcia.