W 2. i 3. Niedzielę Adwentu 2017 r. odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych zorganizowany przez Oazę Dzieci Bożych, działającą przy parafii, oraz młodzież formującą się w różnych grupach przy-parafialnych.Wyznaczone osoby, po każdej Mszy Świętej, sprzedawały wykonane własnoręcznie drobiazgi.

Wykonanie każdej z ozdób wymagało czasu, cierpliwości i precyzji ze strony młodego artysty. Ale jak się okazało, naprawdę warto było ten kiermasz zrobić… – powiedział jeden z uczestników przedsięwzięcia.

Na stoisku wszyscy zainteresowani mogli znaleźć coś dla siebie. Dostępne były m.in. bombki na choinkę przygotowane techniką decoupage, świeczniki, stroiki, kartki świąteczne, aniołki gipsowe, dzwoneczki drewniane czy kolorowe serwety.

Kiermasz spotkał się z wielkim odzewem ze strony kupujących. Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzieży z parafii oraz rekolekcje oazowe.