17.01.2016r. w niedzielę rozpoczynającą w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,  odbył się na plebanii  opłatek dla grup modlitewnych naszej parafii.
Zaroiło się od pań z Róź Ròźancowych,  Kręgu biblijnego, Zespołu Charytatywnego. Wśród kolędujących niestety nie dało się słyszeć głosu męskiego. Albowiem nasze  parafianki w stu procentach zdominowały grupy modlitewne w parafii. Jedynie pan Piotr organista towarzyszył paniom w kolędowaniu. A śpiew kolęd roznosił się   po całej plebanii. Zostały przypomniane rzadko śpiewane pastorałki.
Panie jak zwykle spisały się na medal. Pochwaliły się swoimi wypiekami. A było w czym smakować? I tak przy ciastku i herbacie snuły się rozmowy i śpiewy kolęd.
Wspólne kolędowanie poprzedziła modlitwa poprowadzona przez księdza  Krzysztofa. Życzenia okolicznościowe złożył ksiądz Proboszcz, życząc wszystkim, aby w nowym roku jeszcze mocniej z Rudawy unosiła się modlitwa do nieba. Powiedział między innymi: „Niech Pan Jezus w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia błogosławi wszystkim grupom modlitewnym w parafii. Tego sobie i Wam życzę”. Do siego roku.