W dniu 25 listopada 2017 r. odbył się w budynku Szkoły Podstawowej w Rudawie ,,Dzień Seniora” dla mieszkańców Rudawy. W uroczystości wzięli udział Pani Elżbieta Burtan – Wójt Gminy Zabierzów, Pani Alicja Wójcik – Przewodnicząca Rady Powiatu Krakowskiego, ks. Andrzej Badura – Proboszcz parafii Rudawa radni Pan Jan Szczepański, Pan Jan Surówka, Pan Tomasz Kasprzyk oraz wielu innych zaproszonych gości. Podczas imprezy wręczono kwiaty i prezenty jubilatom, którzy w tym roku obchodzili 50 – lecie pożycia małżeńskiego. Rudawskimi jubilatami byli: Państwo Elżbieta i Janusz Hylińscy, Państwo Krystyna i Henryk Olik, Państwo Stanisława i Józef Starowiczowie, Państwo Krystyna i Stanisław Wierzbicy. Podczas imprezy Sołtys Marcin Cieślak wraz z członkami Rady Sołeckiej podziękowali Pani Jadwidze Kołodzińskiej – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Rudawie oraz gronu pedagogicznemu za całokształt współpracy z sołectwem. Nie zabrakło też części artystycznej w wykonaniu dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej w Rudawie. Występ dzieci jak zwykle wzbudzał zachwyt i sprawiał dużo radości seniorom i zaproszony gościom. Również seniorzy z Klubu Seniora ,,Sami Swoi” zaprezentowali skecz, który był dla wszystkich miłym zaskoczeniem. Na koniec zagrał zespół ,,Secret Band”, przy którym trwała zabawa do późnych godzin wieczornych.