Panie świętowały! Jak co roku, 8 marca, Panie z Rudawy świętowały swój Dzień Kobiet. Na ten wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet zostały zaproszone nasze panie przez męską część Seniorów Rudawskich. Spotkanie odbyło się w gościnnych murach Wiejskiej Świetlicy w Rudawie. Nie zabrakło życzeń i słodkości. Życzenia Paniom złożyli radni Gminy Zabierzów: Tomasz Kasprzyk, Jan Surówka oraz sołtys Rudawy Marcin Cieślak Wśród zaproszonych gości byli obecni: Wójt Gminy Zabierzów Pani Elżbieta Burtan, Pani Alicja Wójcik Przewodnicząca Rady Powiatu Krakowskiego, Pani Jadwiga Kołodzińska Dyrektor Zespołu Szkół w Rudawie. Niewątpliwie królem imprezy był bez wątpienia tulipan. Nasi kochani radni wraz sołtysem dwoili się, jak mogli, aby nie opuścić żadnej Pani z życzeniami. Na twarzach naszych kochanych Pan nie sposób nie było zauważyć uśmiechu i radości z tego faktu.  O oprawę muzyczną imprezy postarał się Pan Józef Ropka z męską częścią seniorów Rudawskich.  Z okazji tak miłej uroczystości, specjalnie na tę okazję, przygotowali swój program muzyczny przerywany wielokrotnie aplauzem uczestników spotkania. Pięknym śpiewom naszych Panów wtórowały Solenizantki tego dnia. Śpiew biesiadnych piosenek roznosił się na całą Rudawę.

Drogie Panie, dziękujmy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym. Życzymy Wam pogody ducha a nade wszystko błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia.

Matko Boża Pani Rudawska – módl się za nami.