Podobnie, jak w latach ubiegłych, w niedzielę Palmową (tj. 25 marca br.) odbyła się nasza Parafialna Droga Krzyżowa. Dokładnie o godz. 20.00 uczestnicy Drogi Krzyżowej wyruszyli ulicami Nielepic w stronę Krzyża na Skale. Tegoroczna Droga Krzyżowa odbyła się już po raz 18. Jest ona w naszej wspólnocie parafialnej modlitewnym przygotowaniem do przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Zgromadziła w tym roku mimo chłodu wielu mieszkańców naszej parafii i gości z poza parafii. Rozważania tegorocznej Drogi Krzyżowej zostały poświęcone małżeństwu i rodzinie. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w tym nabożeństwie pokutnym a szczególne słowa podziękowania kierujemy ręce strażaków z OSP w Nielepicach za zabezpieczenie drogi, rodzinom za przygotowane ołtarze stacji Drogi krzyżowej a także osobom prowadzącym rozważania modlitewne.

Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.