4 czerwca br. grupa dzieci, które w tym roku przeżywały I Komunię Świętą wraz z rodzicami i ks. Mirosławem,  udała się w pielgrzymce dziękczynnej do Sanktuarium Pasyjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej i papieskiego miasta Wadowic.

Na tym pielgrzymim szlaku, podążając  śladami naszego wielkiego rodaka, św. Jana Pawła II, dzieci chciały wyrazić swoją wdzięczność Chrystusowi Panu za dar spowiedzi sakramentalnej i Eucharystycznego chleba, którym od dnia 15 maja mogą się często karmić. W Bazylice Matki Boskiej Anielskie została odprawiona Msza Święta w intencji dzieci i ich rodzin. Uczestnicy pielgrzymki nawiedzili Kaplicę  Cudownego Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej. Na zakończenie pobytu w Kalwarii dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

« z 2 »

Ostatnim punktem pielgrzymki było odwiedzenie parku miniatur w Inwałdzie.

« z 2 »

Dzieci komunijne wraz rodzicami pragną serdecznie podziękować ks. Mirosławowi za piękną pielgrzymkę i przygotowanie do I Komunii Świętej….