Dobiegły końca rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Dziękujemy za łaskę spotkania z Zmartwychwstałym Panem w sakramencie pokuty i pojednania oraz eucharystii. W tej niepewności i lęku, który doświadczamy każdego dnia, tylko On (Chrystus) jest razem z nami i daje nadzieję, ze ostatnie słowo należy do Niego a nie do wszechobecnego wirusa. Dziękujemy za czas rekolekcji, za słowo Boże wygłoszone przez o. Jacka Burnusa. Przewodnikiem tegorocznych ćwiczeń wielkopostnych – jak zaznaczył rekolekcjonista – był Święty Józef Oblubieniec. Nie przypadkowo został wybrany za przewodnika tegorocznych ćwiczeń wielkopostnych. Papież Franciszek ogłosił w Rok Św. Józefa w Kościele, który rozpoczął się właśnie 19 marca w uroczystość Oblubieńca NMP.