„Nie chciejcie Ojczyzny, która was nic nie kosztuje”. (św. Jan Paweł II)

11 listopada 2018 r. minie dokładnie 100 lat od zakończenia walk na frontach Wielkiej Wojny. Przegrana państw centralnych oraz działalność polityków sercem oddanych sprawie polskiej sprawiły, że po 123 latach niewoli na mapy świata powróciła Rzeczpospolita Polska.

Włączając się w obchody Jubileuszu 100. rocznicy odzyskania niepodległości, nasza parafia przygotowuje liczne wydarzenia religijne, kulturalne i społeczne, które pozwolą nam jak najlepiej przeżyć ten wyjątkowy dzień w historii naszego Narodu.

Przez kolejnych 9 miesięcy, w każdą pierwszą sobotę miesiąca, będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny. 

O godz. 17.30 odmawiać będziemy Różaniec, a następnie o godz. 18.00 będzie sprawowana uroczysta Msza Św.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy wszystkich, którym miła i droga jest nasza Ojczyzna.  

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: