Po odebraniu świadectw w piątek 23 czerwca 2017 r. grupa 30 uczniów z parafii Rudawa, Radwanowice i Kobylany wyruszyła do Jarosławca na długo wyczekiwane wakacje. Na miejsce dotarliśmy w sobotę w godzinach porannych. Po zakwaterowaniu w domkach na terenie Ośrodka Wczasowo-Kolonijnego BARKA, szybkim śniadaniu, krótkim odpoczynku, smakowitym obiedzie rozpoczęliśmy poznawanie okolicy. Pierwsze kroki skierowaliśmy na plażę, by tu przywitać się z morzem. Następnie wyszliśmy na latarnię morską, by rozejrzeć się… wokół siebie. O godzinie 1700 uczestniczyliśmy we Mszy Św. prosząc Pana Boga o potrzebne łaski na czas pobytu nad Bałtykiem.

Nasz pobyt wypełniały liczne wycieczki, kąpiel w morzu, spacery, gry i zabawy. Uczestnicy podkreślali, że nikt tu nie miał czasu, aby się nudzić…

1. wycieczka do Darłowa i Darłówka
  2. wycieczka do Ustki i Orzechowa