Ogłoszenia duszpasterskie – Poniedziałek Wielkanocny /17.04.2017/

Dzisiaj, drugi dzień świąteczny – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. w kościele według porządku niedzielnego. Jest to dzień, w którym, jak co roku, w naszych świątyniach wspieramy modlitwami i ofiarami Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Uroczyste chrzty dzieci na Mszy św. o 12.15.
Przypominamy, że dzisiaj Mszy św. wieczornej nie będzie.

Od Wielkiego Piątku rozpoczęliśmy nowennę do Miłosierdzia Bożego.

Przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego.
Piątek – z racji oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
Sobota – czuwanie modlitewne przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo różańcowe o 17.30 w ramach naszego przygotowania do 100. rocznicy objawień w Fatimie. Do prowadzenia różańca zapraszamy młodzież gimnazjalną a szczególnie kandydatów, którzy w tym roku, otrzymają sakrament bierzmowania. Życzymy uczniom klasy trzeciej błogosławieństwa Bożego i światła Ducha Świętego na czas egzaminów, które rozpoczynają się w najbliższą środę.
NiedzielaNiedziela Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo eucharystyczne o 17.30 i zakończenie nowenny do Miłosierdzia Bożego.

Środa – Róża św. Józefa
Sobota – Róża św. Jana Pawła II

We wtorek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Fatimy. Przypominamy o dokonaniu wpłaty na przejazd do Warszawy i na drogę powrotną (250 zł).

W piątek /21 kwietnia br./ w salce katechetycznej o 16.00 odbiór strojów komunijnych.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Rudawie zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. /sobota/ o godzinie 8.30.

Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu parafianom z Rudawy: ul. Kalwaryjska, ul. Trzaskowskiego, ul. Śląska, ul. Krakowska. Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

Dziękujemy parafianom z Młynki za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o nasz Dom Boży polecamy kolejnym rodzinom z Młynki od pp. Gniadek.