Plan kolędy  – (27.12. 2018 – 05.01.2019)

W tym tygodniu rozpoczniemy w parafii wizytę duszpasterską, popularnie zwaną kolędą.  Pragniemy odwiedzić wszystkie rodziny, aby razem się pomodlić, poświęcić dom, i porozmawiać o sprawach naszej parafii. Przypominamy, że w czasie kolędy przychodzi do naszych rodzin nie tylko kapłan, ale i Jezus Chrystus ze swoim błogosławieństwem. Odwiedziny kolędowe przeżyjmy w duchu wiary i pobożności.

Niech na stole przykrytym białym obrusem nie zabraknie krzyża, Pisma św., świec, i wody poświęconej. Dziękując wszystkim za składane ofiary przy tej okazji, przypominamy, iż część ich przekazywana jest na Kurię, bratnią pomoc kapłańską, seminarium duchowne, Caritas i misje.

27 XII 2018 r. (Czwartek)

Nielepice – od szkoły (ul. Pogodna, ul. Długa, ul. Sosnowa. Ul. Klonowa, ul. Konwaliowa, ul. Stroma,  ul. Źródlana)

Brzezinka – od pp. Kocjan (ul. Krakowska, ul. Zachodnia, ul. Widokowa)

Pisary – od p. Dobrzańskiego do końca w kierunku Rudawy (ul. Dworska, ul. Lipowa,                                ul. Łąkowa, ul. Płk. Pisarskiego, ul. Sportowa, ul. Tomasza Wojtasa, ul. Brzozowa, ul. Kolejowa).

28 XII 2018 r. (Piątek)

Nielepice – Kmiecie (ul. Świerkowa, ul. Kmieci, ul. Widokowa, ul. Akacjowa, ul. Długa, ul. Pod Skałą, ul. Aleja Brzozowa, ul. Słoneczny Stok, ul. Słoneczna)

Brzezinka – od Więckowic ( ul. Akacjowa, ul. Zarzecze, ul. Radosna)

Pisary – od Dubia / po obu stronach do p. Stanisławy Grela (ul. Kasztanowa, ul. Dąbrówki,                   ul. św. Rocha, ul. Aroniowa, ul. Polna, ul. Siedlecka, ul. Słoneczna)