26 listopada o g. 16.30 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia startuje nowa odsłona rekolekcji Ogień dla nas i całego świata. Będzie to kontynuacja rekolekcji przygotowujących do ŚDM, tym razem chcemy iść dalej. Chcemy wykorzystać potencjał, jaki obudziło wydarzenie ŚDM’u, chcemy dla młodych i z młodymi zmierzyć się z wyzwaniem, jakie niesie przed nami przyszłość naszego Kościoła.

Nowy cykl spotkań w Łagiewnikach nazwaliśmy „Ogień dla nas i całego świata”, ponieważ poświęcamy go siedmiu darom Ducha Świętego. Podobnie jak podczas Światowych Dni Młodzieży, do wygłoszenia konferencji zaprosiliśmy Gości specjalnych z Polski i ze świata – znanych biskupów, kardynałów, liderów chrześcijańskich wspólnot. Na każdym z siedmiu spotkań poznacie też wybrane polskie wspólnoty czy ruchy, które zostały przez nas poproszone o świadectwo i krótką prezentację charyzmatu.

© Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Rudawie.
Dołącz do nas: