Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego A /01.04.2018/

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za udział w Triduum Paschalnym i Rezurekcji. Było to ważne i budujące świadectwo wiary.

Drogim Parafianom, pragniemy jako Duszpasterze, złożyć najserdeczniejsze życzenia: Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem stanie się w naszym życiu źródłem radości. Niech Ten, który pozwala dotknąć Swoich Ran, obdarzy Was zdrowiem duszy i ciała. Niech Was wypełni Swoim pokojem, abyście nieśli Go także tym, do których zostaliście posłani.
Życzymy Świąt pełnych radości, pokoju, wzajemnej życzliwości w domowej i rodzinnej atmosferze – zapewniamy o naszej modlitwie w tych intencjach, równocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane i składane osobiście życzenia. Szczęść Boże!!!