Intencje mszalne: lipiec 2019 r.

 

Niedziela /7.07.2019/      XIV Niedziela Zwykła, I Niedziela miesiąca
6.45 +Jan Laskiewicz, Maria ż., Jan, Julia ż., Agnieszka Baster, Jan m.
8.00 +Otylia Rębacz(+50), Jan m.
9.30 +Henryk Tarnowski(+12), ++Agnieszka, Stanisław
11.00 +Waldemar Zawadzki(+20), ++z rodz.
12.15 Za parafian
18.00 +Henryk Tarkowski(+12)
Nielepice +Wiktoria Gibas(+3), Władysław m., Anna Kołodziejczyk, Józef m.
Brzezinka +Kazimierz Węgiel, Zofia ż., Antoni
Poniedziałek  /8.07/    Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
6.30 +Stanisława Jaworska (od wnuczki Justyny)
18.00 Dziękczynna w 12r. ślubu Joanny i Macieja
Wtorek  /9.07/          Wspomnienie św. Augustyna Zhao Rong, prezbitera i Towarzyszy, męczenników       
6.30 O Boże bł. i opiekę MB dla ks. Piotra
Brzezinka Dziękczynna w int. rodziny
18.00 +Maria Angerman, ++Rodzice, Jan brat
 Środa /10.07/          
6.30 +Wanda Jackowska (od syna i córki)
18.00 Dziękczynna w 51 r. ślubu Anny i Kazimierza
Czwartek /11.07/        Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
6.30 +Wanda Jackowska (od rodz. Kondoszek)
18.00 +Czesław Gruszka
Piątek /12.07/             Wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu,, bp i męczennika
6.30 +Wanda Jackowska (od kuzynki)
18.00 +Stanisław, Antonina ż., Józef s., Janina s.
Sobota /13.07/           Wspomnienie śś. Andrzeja Świerada, i Benedykta
6.30
18.00 O rychłą kanonizację bł. Władysława Bukowińskiego;

O błogosławieństwo Boże dla rodzin w parafii

O szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry

+Henryk Mazur (od kuzynki Zofii)

+Wanda Jackowska (od wnuczki Renaty)

+Antoni, Wiktoria Banduła – r. śm.

+Jan, Stefania Baster

Niedziela /14.07.2019/        XV Niedziela Zwykła
6.45 +Stanisław Gędłek, Marianna ż.
8.00 +Władysław Faryna
9.30 Za parafian
11.00 +Kazimierz Wolszewski
18.00 +Władysław Pietruszka, Maria ż.
Nielepice +Maria Wrońska(+1)
Brzezinka +Antonina Bazgier, Alojzy m., ++Rodzice

 Intencje mszalne; Lipiec 2019

Niedziela /14.07.2019/        XV Niedziela Zwykła
6.45 +Stanisław Gędłek, Marianna ż.
8.00 +Władysław Faryna
9.30 Za parafian
11.00 +Kazimierz Wolszewski
18.00 +Władysław Pietruszka, Maria ż.
Nielepice +Maria Wrońska(+1)
Brzezinka +Antonina Bazgier, Alojzy m., ++Rodzice
Poniedziałek  /15.07/  Wspomnienie św. Bonawentury, bp i doktora Kościoła
6.30 +Edward Setkowicz (od ż. Małgorzaty)
18.00 Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Marii
Wtorek  /16.07/          Wspomnienie NMP z Góry Karmel
6.30 +Jerzy Siodłak(+10)
Brzezinka +Anna Wieprzek, Józef m., Kazimierz, Stanisław ss.
18.00 Róża MB z Góry Karmel
 Środa /17.07/          
6.30 +Edward Setkowicz (od s. Stanisława)
18.00 +Franciszka Woźniak, Antoni m.

+Krystyna Pompa(+6)

Czwartek /18.07/        Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy
6.30 +Jan Laskiewicz, Maria ż., Józefa Korbiel, Tadeusz m., Władysław Maria ż.
18.00 +Stanisława Pawlikowska, Jan m., Helena Gibadło, Józef m.
Piątek /19.07/           
6.30 +Edward Setkowicz (od c. Marzeny)
18.00 +Stanisław, Magdalena, Zofia, Józef Franczyk
Sobota /20.07/           Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
6.30 +Stanisława Nęcka – r. śm.
18.00 O rychłą kanonizację bł. Władysława Bukowińskiego;

O błogosławieństwo Boże dla rodzin w parafii

+Zbigniew Szczepański

+Czesława(F) Wójcik

+Henryk Mazur (od kuzynki Anny)

+Władysław Karcz (od Elżbiety z rodz.)

Niedziela /21.07.2019/        XVI Niedziela Zwykła
6.45 Za Parafian
8.00 +Józefa Ślusarczyk(+12)
9.30 W 76r. pacyfikacji mieszkańców Radwanowic
11.00 +Krzysztof Wyka
18.00 Dziękczynna w 40r. ślubu Leokadii i Stanisława
Nielepice W int. Róży MB z Góry Karmel o bł. Boże i potrzebne łaski dla Rodzin tej Róży
Brzezinka +Józef Wieprzek, Anna ż., Stanisław, Kazimierz ss.

 

 

Niedziela /21.07.2019/        XVI Niedziela Zwykła
6.45 Za parafian
8.00 +Józefa Ślusarczyk(+12)
9.30 Za zamordowanych mieszkańców Radwanowic w 76 r. pacyfikacji Radwanowic
11.00 +Krzysztof Wyka
18.00 Dziękczynna w 40 r. ślubu Leokadii i Stanisława
Nielepice +Maria Wrońska(+1)
Brzezinka +Antonina Bazgier, Alojzy m., ++Rodzice
Poniedziałek  /22.07/  Święto św. Marii Magdaleny
6.30 +Edward Setkowicz (od c. Anny)
18.00 +Maria, Stefania Kołodziejczyk, ++Rodzice
Wtorek  /23.07/          Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
6.30 +Stanisław Góralczyk(+32), Maria ż., Władysław Bigaj
Brzezinka +Stanisław Węgiel (od c. Zofii)
18.00 +Eugeniusz Kowalski(+20)
 Środa /24.07/             Wspomnienie św. Kingi, dziewicy
6.30 +Krzysztof Korbiel (od córki z mężem)
18.00 Dziękczynna w 18r. urodzin Magdaleny
Czwartek /25.07/       Święto św. Marii Magdaleny
6.30 +Władysław Mazur(+5), Maria ż., ++Rodzice: Maria, Józef, Joanna, Franciszek
18.00 +Anna Kisielak (od siostrzenicy Mirosławy)
Piątek /26.07/            Wspomnienie śś. Joachima i Anny, rodziców NMP
6.30 +Jan Pawlikowski (od siostrzenicy Magdaleny)
18.00 +Anna Wieprzek, Józef m., Stanisław, Kazimierz ss.
Sobota /27.07/           Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
6.30 +Anna Wąchal, Jan m., Jan Stryjak, Michał s.
18.00 O rychłą kanonizację bł. Władysława Bukowińskiego;

O błogosławieństwo Boże dla rodzin w parafii

+Michał Korpała(+24), Janina ż., ++dzieci

+Henryk Mazur (od siostrzeńca)

+Anna. Julia Siodłak, Józef Wąchal. Stanisław Brzuchacz

+Mirosław Bednarski, Janusz, Stanisław,

+Władysława Karcz(od Adeli, Krystyny Karcz)

Niedziela /28.07.2019/        XVII Niedziela Zwykła Odpust parafialny
6.45 +Julia Laskiewicz, Jan m., Maria, Jan m., Agnieszka Baster, Jan m.
8.00 +Anna Kubaty, ++rodzice i rodzeństwo
9.30 Dziękczynna w 15r. ślubu Sylwii i Roberta
11.00 1)Za Parafian

2)Dziękczynna w 15r. ślubu Justyny i Łukasza, oraz w 3r. urodzin Klary

3)+Gabriela Maciejewska, Józefa ż., Stanisława Porada, Franciszek m.

18.00 +Anna Karcz
Nielepice +Bogdan Jackowski (od rodz. Kondoszek)
Brzezinka +Anna Węgiel, Władysław m.