Ogłoszenia duszpasterskie – czwarta niedziela zwykła /03.02.2019 /

Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. Uroczyste chrzty dzieci na Mszy Św. o godz. 12.15. Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.30.
Taca dzisiejsza przeznaczona jest na cele inwestycyjne w parafii.

Wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
Środa – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. „Godzina Święta” po Mszy Św. o godz. 17.00. Zapraszamy parafian do adoracji Najświętszego Sakramentu a szczególnie grupy modlitewne w parafii: Honorową Straż Serca Pana Jezusa, Krąg Biblijny. Nielepice – Msza św. o godz. 15.15.

W poniedziałek katecheza przy parafii dla młodzieży z klasy VII Szkoły Podstawowej (grupa 2). Spotkanie rozpoczyna się Mszą Św.

W niedzielę spotkanie Rady Parafialnej na plebanii o godz. 16.00. W programie spotkania omówienie zadań podejmowanych w parafii nowym roku. Serdecznie zapraszamy.

Od niedzieli (tj. 3.02.19 br.) rozpoczyna się w parafii św. Marcina w Krzeszowicach kurs przedmałżeński.

Dziękujemy parafianom z Rudawy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W przyszłym tygodniu troskę o nasz Dom Boży polecamy kolejnym rodzinom z ul. Dunajewskiego ( mieszkańcy bloku 70)

Prasa katolicka: W dzisiejszym „Gościu niedzielnym” obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Ponadto w „Gościu” świadectwo kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Niedziela – Historia wizjonerki, Marty Rubin, która przez 50 lat leżała przykuta do łóżka, a jej jedynym pokarmem była Eucharystia. Źródło – Po kolędzie.

Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask, zdrowia i opieki świętych patronów na co dzień.