Na wiosnę rozpoczął się w parafii kolejny etap remontu naszego zabytkowego kościoła. Po otrzymaniu odpowiednich pozwoleń od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie, rozpoczęliśmy kolejne prace remontowo – budowlane na poddaszu naszego kościoła.Podczas podjętych prac została wymieniona izolacja termiczna poddasza kościoła oraz impregnacja więźby dachowej. Kolejnym etapem prac remontowych było podjęcie we wrześniu prac w zakrystii naszego kościoła. Front prac obejmował między innymi remont posadzki, naprawa spękanych sklepień, wykonanie izolacji termicznej. Dodatkowo została podłączona woda do kościoła, wykonana nowa tablica prądowo – rozdzielcza a także nowe meble. Ostatnim etapem tegorocznych prac remontowo – budowlanych, który rozpoczął się w październiku jest naprawa fundamentów naszej świątyni. Będzie obejmowała między innymi naprawę zniszczonych fundamentów i wykonanie izolacji fundamentu, murów kościoła.