Jakże tegoroczna uroczystość odpustowa była inna niż zwykle. Nasze spotkanie ze Świętymi rozpoczęliśmy w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych. Sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył nasz rodak ks. dr Grzegorz Wąchol, który wygłosił okolicznościowe kazanie. Wspólną modlitwę zakończyliśmy procesją wokół kościoła przy śpiewie litanii do naszych Świętych Patronów. Pan Jezus Eucharystyczny szedł i błogosławił naszym rodzinom w tym szczególnym dniu naszej parafii.
Z racji pandemii władze rządowe w ostatniej chwili pozamykały cmentarze. Toteż tradycyjna Msza Święta za zmarłych parafian została odprawiona 1 listopada w kościele o godzinie 14.00. Po jej zakończeniu modliliśmy się za zmarłych wypominając ich imiona i nazwiska w czasie procesji wokół kościoła. Tak jeszcze nigdy nie było. Tegoroczne Wszystkich Świętych przejdzie do historii. Zamknięte cmentarze, modlitwy w kościele zamiast przy grobach, wirtualne kwesty. Jeszcze raz doświadczyliśmy trudnej prawdy, że nasze drogi, myśli, plany nie zawsze są zgodne z wolą Boga.