25 grudnia br. swoje imieniny obchodził w naszej parafii ksiądz Proboszcz Andrzej Badura, któremu patronuje św. Andrzej Apostoł.
Dzień imienin to nie tylko chwilowe skierowanie wzroku na kogoś żyjącego wśród nas, ale to okazja do wyrażenia wdzięczności za wszelki trud podejmowany dla dobra naszej parafii. Tym bardziej, że rola księdza Proboszcza w życiu parafialnej wspólnoty jest szczególna.
W niedzielę Chrystusa Króla o godz. 11.00 ksiądz Proboszcz celebrował Mszę Św. z okazji swoich imienin, na którą przybyło wielu parafian chcących przez modlitwę i życzenia wyrazić wdzięczność Solenizantowi. Uczestników Eucharystii przywitał ks. wikariusz Robert Pochopień, który złożył życzenia Solenizantowi.
Po Mszy św. życzenia złożyli dla Solenizanta przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych, których było dziś wyjątkowo dużo. Miłe słowa kierowane w stronę Solenizanta zostały ubogacone kwiatami a nade wszystko modlitwą w jego intencji.