W sobotę 19 stycznia br. stara remiza Brzezinki wypełniła się Seniorami. Radny Jan Szczepański – sołtys Brzezinki zaprosił czcigodnych seniorów Brzezinki na okolicznościowe spotkanie z okazji przypadającego w przyszłym tygodniu Dnia Babci i Dziadka. Ileż było radości na twarzach przybyłych gości.
Młodzież z Brzezinki pięknym programem artystycznym złożyły na śpiewająco życzenia Babciom i Dziadkom. Potem pan Eugeniusz Jaros ze swoim zespołem wykonał wiązankę biesiadnych przebojów. Ręce składały się same do klaskania.
Swoją obecnością uhonorowali Seniorów z Brzezinki goście: pani Elżbieta Burtan Wójt Gminy Zabierzów, pan Henryk Krawczyk przewodniczący Rady Gminy Zabierzów, pani Alicja Wójcik Vice przewodnicząca Rady Powiatu, pan Jan Surówka radny Rudawy a także sołtysi Rudawy i Kochanowa. Nie zabrakło oczywiście pana Witolda Ślusarskiego dyżurnego dziennikarza gminy Zabierzów. Czcigodnym Seniorom z Brzezinki nie omieszkał złożyć życzeń ksiądz Andrzej Badura proboszcz Rudawskiej parafii.
Ostatnie spotkanie z Seniorami w naszej parafii przeszło do historii … Do zobaczenia za rok.