Tradycji stało się zadość. W minioną niedzielę Palmową, kiedy w Kościele wspominamy uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy, parafianie rudawscy zgromadzili się na tradycyjnej Drodze Krzyżowej w Nielepicach.

Przybyli z różnych zakątków  parafii. Tego wieczoru Nielepice rozbłysły światłem świec uczestników nabożeństwa  pokutnego. Modlitwę słychać było daleko poza Nielepice. Droga Krzyżowa została ofiarowana w intencji  Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy wszystkim rodzinom, które przygotowały stacje Drogi Krzyżowej,  osobom które prowadziły rozważania modlitewne a także strażakom z OSP  z Nielepic za zabezpieczenie drogi. Nabożeństwo zostało zakończone błogosławieństwem Bożym u stóp krzyża Nielepickiego.